Prace projektowe

Prace projektowe nad naszą nową inwestycją trwają pełną parą. Możemy zdradzić już Wam, że planujemy wybudować osiedle 5 DOMÓW JEDNORODZINNYCH, WOLNOSTOJĄCYCH.

 

Na etapie projektowania postanowiliśmy również przewidzieć możliwości łatwego i niskobudżetowego dostosowania się naszych domów do zmieniającej się sytuacji życiowej ich mieszkańców. Chcemy dać naszym Klientom w przyszłości możliwość zwiększenia metrażu swoich domów np. o dodatkowe miejsce do pracy, małe niezależne mieszkanie, dodatkowe pokoje. Liczymy na to, że nasz projekt stanie się prawdziwą PERŁĄ na rynku NIERUCHOMOŚCI.

Wszystkie domy są projektowane w taki sposób by zapewnić swoim mieszkańcom jak największe uczucie przestronności. Stawiamy na przestronne, dobrze doświetlone pomieszczenia dzięki dużym przeszkleniem w całym budynku. Bryła ma być zwarta, prosta, a zarazem elegancka dzięki materiałom wykończeniowym. Na elewacji planujemy prawdziwą deskę, a na dachu blachę na rąbek. Chcemy dać naszym klientom posiadanie jednego, a nawet dwóch tarasów północno – zachodniego i południowo – wschodniego. Ważne jest również dla nas to by nasze domy były ENERGOOSZCZĘDNE, a nawet ZEROENERGETYCZNE. Dzięki temu koszty utrzymania będą znikome, a nasze domy będą ekologiczne. Wszystko po to by nasi Klienci mogli się cieszyć dobrym powietrzem i korzystać z uroków miejsca, w którym zlokalizowana jest nasz inwestycja.