Działka Marzeń

W końcu możemy się Państwu pochwalić, gdyż po wielu dniach poszukiwań, zobaczeniu kilkunastu działek i odwiedzeniu niejednej miejscowości, udało się nam znaleźć przepiękną działkę. Planujemy wybudować na niej naszą nową inwestycję. 

Rozpoczynając poszukiwania działki, postawiliśmy sobie za cel znalezienie takiego miejsca, które poza najważniejszymi kryteriami takimi jak m.in.: 

– dogodny dojazd do A1, A4 i większych miast typu Gliwice, – zapewnienie przyszłym mieszkańcom dostępności do szkolnictwa, przedszkoli, 

sklepów, – rodzaju drogi dojazdowej na działkę, – kształt działki itd, spełniać będzie jeszcze jedno BARDZO WAŻNE dla nas kryterium, którym jest OTOCZENIE. 

Działka, którą udało się nam kupić, znajduje się w miejscowości Ornontowice na ul. Solarnia. Jej najbliższe otoczenie to lasy i pola. Jednocześnie jest to taka część Ornontowic, w której obserwuje się z roku na rok, zwiększającą się liczbę zabudowań w nowoczesne, ekologiczne domy. Charakter tego miejsca idealnie wpasowuje się w naszą wizję inwestycyjną.