Dom B1 już w SPRZEDAŻY

Miło nam poinformować, że oficjalnie ruszamy z sprzedażą domu B1. Prawdziwa gratka bo jest to JEDYNY dom WOLNOSTOJĄCY w naszej inwestycji. Resztę naszego osiedla stanowią bliźniaki.

Główne informacje:

– Powierzchnia działki: 500 m2,

– Powierzchnia domu: 123,7 m2,

– Liczba pokoi: 5,

– Stan wykończenia: DEWELOPERSKI,

– Ogrzewanie: pompa ciepła,

– Lokalizacja: Ornontowice ul. Solarnia

Więcej informacji znajdziesz w zakładce OFERTA SPRZEDAŻY

Nie czekaj – zadzwoń i zarezerwuj dom dla siebie! 794074062

Aktualna CENA 759 tys. zł za dom w stanie DEWELOPERSKIM❗️

Domy pod Lasem już w SPRZEDAŻY

Miło nam poinformować, że ruszamy z budową naszego kolejnego osiedla domów jednorodzinnych. Nasza nowa inwestycja znajduje się w Ornontowicach na ul. Myśliwskiej. Zostanie ona zrealizowana w ramach III etapów.

W I etapie, który rozpoczął się kilka tygodni temu powstanie 5 domów z czego tylko 1 wolnostojący, a 4 w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie domy będą miały powierzchnie około 124 m2, 5 pokoi, a ich działki będą wahać się od 513 m2 do 350 m2.

Podobnie jak w poprzedniej inwestycji Domy pod Lasem zostaną wykonane do stanu deweloperskiego. Pracując nad tym projektem postawiliśmy nacisk na nowoczesne rozwiązania, aktualne trendy w architekturze oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz.

Nie czekaj – zadzwoń i zarezerwuj dom dla siebie! 794 074 062

Osiedle Leśna Petarda ukończone z sukcesem

Nasza pierwsza inwestycja DEWELOPERSKA dobiegła końca, a kolejna właśnie nabiera rozpędu. Dzisiaj chcemy pokazać Wam kilka zdjęć z naszej realizacji, a nowym właścicielom życzyć, aby nasze domy były spełnieniem ich marzeń o własnym miejscu na ziemi.

Wszystkich zainteresowanych zakupem DOMU w tej okolicy zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych.

Osoby zainteresowane nową inwestycją zapraszamy do kontaktu telefonicznego 🙂

ZADZWOŃ 794074062

OSTATNI DOM czeka na nowego właściciela

W ostatnich tygodniach nasze domy znikają jak świeże bułeczki. Mamy jednak świetną wiadomość dla wszystkich tych, którzy ciągle nie dokonali jeszcze wyboru i są w trakcie poszukiwań. Na naszej inwestycji w Ornontowicach czeka na Was OSTATNI dom jaki w swojej ofercie mamy na sprzedaż.

Budynek E jest bardzo ładnie położone i do tego ma największą działkę bo aż 666 m2, dlatego nie czekaj – zadzwoń i zarezerwuj dom dla siebie!

Tel. 794074062

Aktualna CENA 789 tys. zł za dom w stanie DEWELOPERSKIM z pompą ciepła, rekuperatorem i zagospodarowaniem terenu.

PRZEKAZANIE KLUCZY PIERWSZYM WŁAŚCICIELOM

Najprzyjemniejszy moment w całym procesie inwestycyjnym jest wtedy, kiedy możemy przekazać klucze nowym właścicielom. Cieszymy się, że na naszym osiedlu będą mieszkać tak sympatyczni i otwarci ludzie.

Liczymy, że już w za niedługo będziemy mogli przekazać kolejne domy.

Mamy dobrą  INFORMACJĘ dla wszystkich tych, którzy są jeszcze na etapie poszukiwań wymarzonego domu w jak najlepszym standardzie. Zwolniła się rezerwacja na BUDYNEK E

Aktualna cena to 789 tys. zł za stan DEWELOPERSKI.

Zapraszamy do kontaktu tel.  794 074 062.

Budynek A – ZAREZERWOWANY

Z przyjemnością informujemy, że pierwszy DOM w ramach naszego Osiedla Leśna Petarda właśnie został zarezerwowany.

Już tylko 4 domy są dostępne.

Nie czekaj – zadzwoń i zarezerwuj dom dla siebie!

PROMOCYJNA CENA 619 tys. zł za dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła tylko do 15.02.2021 !

Nasze domy spokojnie można wykonać w kilku różnych wariantach w zależności od potrzeb przyszłym właścicieli. Mogą to być domy 5 lub 4 pokojowe. Mają możliwość powiększenia łazienki na dole lub stworzenia schowka pod schodami.

Na ten moment pełna swoboda aranżacyjna w ramach ścian działowych dla BUDYNKÓW B,C,D,E.

Zapraszamy do podziwiania postępów naszych prac w zakładce galeria.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem naszych domów zapraszamy do kontaktu podnumerem tel. 794074062 lub mailowego biuro@mr-invest.com.pl

Budynek A – prace wewnątrz domu na ostatniej prostej

Kilka dni temu skończyliśmy układanie instalacji ogrzewanie podłogowe oraz całą rekuperację w BUDYNKU A. Ogromne podziękowania dla firmy Jorguś Instal Jarosław Pakura , która walczyła cały weekend by zdążyć i dochować terminu. Dzięki temu prace związane z wykonaniem wylewek cementowych udało się zrealizować przed świętami.

Na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że większość prac wewnątrz Budynku A zostało ukończonych, jeszcze tylko zabudowy i ocieplenie poddasza. Przypominamy, że standard wykonania domów i użytych materiałów to PÓŁKA PREMIUM .

Zapraszamy do podziwiania postępów naszych prac w zakładce galeria.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem naszych domów zapraszamy do kontaktu podnumerem tel. 794074062 lub mailowego biuro@mr-invest.com.pl

Budynek A – dalsze prace

Kolejny etap prac w BUDYNKU A za nami. Wszyscy odwiedzający plac budowy od zeszłego tygodnia, mogą podziwiać gotowe TYNKI, które wyszły jak igła.

Ruszamy zatem z dalszymi pracami, takimi jak wodne ogrzewanie podłogowe w całym budynku i instalacja wentylacji mechanicznej.

Zapraszamy do podziwiania postępów naszych prac w zakładce galeria.

Przypominamy, że BUDYNEK A w stanie deweloperskim ze wszystkimi instalacjami, POMPĄ CIEPŁA I REKUPERATOREM można nabyć za 619 tys. zł

ZADZWOŃ 794074062 i umów się na jego obejrzenie.

Budynek A- stan surowy

Spieszymy się pochwalić, że osiągnęliśmy w BUDYNKU A stan surowy zamknięty. Pomimo chwilowego zastoju prac związanego z koronawirusem możemy zapewnić Państwa, że planowane zakończenie inwestycji nie ulega zmianie. Od dzisiaj pełną para ruszają prace wewnątrz budynku związane ze wszystkimi instalacjami.

Zapraszamy do podziwiania postępów naszych prac w zakładce galeria.

OSOBY ZAINTERESOWANE zakupem zapraszamy do kontaktu pod numerem 794074062 lub wysyłanie zapytań na maila biuro@mr-inwest.pl

Dla PIERWSZEGO KLIENTA mamy PROMOCYJNĄ CENĘ!

Konstrukcja BUDYNKU A gotowa!

Miło nam poinformować, że mamy już gotową konstrukcję BUDYNKU A. Czekamy właśnie na rozpoczęcie prac związanych dachem i montaż okien. Stan surowy zamknięty dla tego budynku planujemy osiągnąć do POŁOWY CZERWCA. Niestety z powodu koronawirusa niektóre etapy budowy ulegają wydłużeniu. Naszczęscie sytuacja zaczyna się normować.
Zapraszamy do podziwiania postępów naszych prac w zakładce galeria.

OSOBY ZAINTERESOWANE zakupem zapraszamy do kontaktu pod numerem 794074062 lub wysyłanie zapytań na maila biuro@mr-inwest.pl

Dla PIERWSZEGO KLIENTA mamy PROMOCYJNĄ CENĘ!