Ruszyła sprzedaż

Mamy świetną informację! W końcu RUSZYŁA SPRZEDAŻ Osiedla LEŚNA PETARDA w Ornontowicach na ul. Solarnia. Na sprzedaż jest 5 domów jednorodzinnych, wolnostojący, energooszczędnych. Istnieje możliwość wprowadzenia za dodatkową opłatą rozwiązań technologicznych, pozwalających obniżyć koszty zapotrzebowania na energię praktycznie do ZERA. 

Nazwa naszego osiedla nie jest przypadkowa, ponieważ nasze osiedle to prawdziwa PETARDA na rynku nieruchomości. Postawiliśmy na wykorzystanie najnowszych technologii oraz dobrej klasy materiałów. Każdy dom ma powierzchnię 150,36 m2, a powierzchnia działek wynosi od 637 m2 do 661 m2. 

Działka, którą udało się nam kupić, znajduje się w miejscowości Ornontowice na ul. Solarnia. Jej najbliższe otoczenie to lasy i pola. Jednocześnie jest to taka część Ornontowic, w której obserwuje się z roku na rok, zwiększającą się liczbę zabudowań w nowoczesne, ekologiczne domy. Charakter tego miejsca idealnie wpasowuje się w naszą wizję inwestycyjną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce oferta sprzedaży lub kierowanie swoich zapytań na adres mailowy biuro@mr-invest.com.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania również telefonicznie pod numerem 794074062. Związku z tym, że prace na budowie postępują bardzo intensywnie do przodu istnieje możliwość spotkania się na terenie budowy po wcześniejszym ustaleniu tego z kierownikiem budowy.